Opinie


Na Curriulum było: profesjonalnie, zachwycająco, wyczerpująco a ostatni dzień był imponujący:-)

~Uczestnicy Curriculum Chirurgii Przedimplantacyjnej - edycja 1

Na jakość szkolenia pozytywnie wpływa praca w małych grupach i przystępnej formie. Implantacja na pacjencie ma nieocenione walory szkoleniowe. Przedstawiciele handlowi bardzo pomocni i mili.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .4

Cieszę się z decyzji o wzięciu udziału w szkoleniu ze względu na sposób i zakres przekazywania wiedzy, pokazywania zarówno części praktycznej jak i teoretycznej wykonywania zabiegów. Myślę, że jest to kurs, na który warto poświęcić swój czas i pieniądze.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .3

Szkolenie odbywa się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazywana jest w sposób rzetelny i przejrzysty. Dostosowany do poziomu praktyki uczestników. Dr Mariusz – lekarz o ogromnym doświadczeniu chętnie przedstawia przeprowadzone przypadki – te super  i te mniej J co uczy dużo pokory na początku drogi. Będę na pewni polecać.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII

Kurs zapewnia nabycie niezbędnej wiedzy aby samodzielnie podejść do zabiegu implantacji. Bogaty program teorii ukazuje pełny zakres co może spotkać lekarza podczas zabiegu a zajęcia praktyczne na pacjencie przy asyście dr Dudy nadają pewności i uczucia prawidłowej implantacji. Polecam kurs.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .2

Solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej w pigułce. Gorąco polecam osobom, które chcą rozpocząć swoją implantalogiczną drogę w najwyższych standardach dbając o tkanki miękkie.

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I

Każde szkolenie z cyklu "Curriculum" było dla mnie pozytnym zaskoczeniem. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna swoją chirurgiczną przygodę, ale i tym doświadczonym. Naprawdę warto !

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Ewa Grzywna

Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Dużo praktycznej wiedzy przystępnie przekazanej przez doświadczonych praktyków. Kwestią wyróżniającą szkolenie jest możliwość pracy z pacjentami. Doceniam również fakt uczenia o powikłaniach ich rozwiązywanie i zarządzanie ryzykiem (poparte przedstawieniem przypadków klinicznych)
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX - lek. dent. Karol Janicki

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący lekarze z bardzo dużą wiedzą i zapałem do dzielenia się nią. Do tego przemiła atmosfera:-). Wszystkie poruszane tematy były naprawdę dogłębnie wyczerpane. Mnóstwo praktyki !!! i to było najlepsze:-)

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Patrycja Bandasiewicz

Świetny kurs przełamujący barierę strachu przed pierwszą implantacją. Ugruntowuje wiedzę merytoryczną, mała grupa przyja integracji. Gorąco polecamy.

~Uczestnicy szkolenia CIM edycja VI - Kamil i Jacek

Szkolenie bogate merytorycznie. Wykładowcy gruntownie omawiający i prezentujący zakres szkolenia. Zaangażowanie wykładowców pełne i gotowość do przedłużenia czasu szkolenia niestandardowa. Omawiane przypadki włącznie z powikłaniami i możliwymi trudnościami. Bardzo ciekawe i merytoryczne prezentacje p. doktor M. Cieślik. Bardzo duże zaangażowanie dr Cieślik w pracy.
 

~Uczestnik szkolenia CPI - edycja II

Kurs bardzo serdecznie polecam. Przede wszystkim wyjątkowa jest atmosfera dzięki, której pokonujemy swoje bariery i strach przed rozpoczęciem implantowania. Wiedza przekazana jest w sposób prosty i zrozumiały. Już dziś odczuwamy smutek, że to ostani dzień...

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Magdalena

Bardzo dobrze zorganizowany kurs, kompleksowe przygotowanie zarówno w praktyce jak i w teorii, można śmiało zacząć implantować we własnym gabinecie. Znakomity prowadzący, o ogromenj wiedzy i świetnym kontakcie, jestem bardzo zadowolony, dziękuję.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Grzegorz

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wiele cennych porad, nie tylko dotyczących implantologii. Bardzo miła atmosfera. Na pewno będę polecał innym lekarzom.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Piotrek

Kurs z implantoprotetyki w Duda Clinic wiele wniósł do mojej wiedzy. Szkolenie było rzetelnie przygotowane a w szczególności część praktyczna, podczas, której mogliśmy obserwować kolejne etapy pracy. Nabyte wiadomości mam nadzieję wykorzystać w swojej codziennej praktyce. Jestem również pod wrażeniem wnętrza kliniki, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dziękuję.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IV

Kurs bardzo wartościowy. Dobry dobór przypadków klinicznych. Ciągłość merytoryczna i praktyczna wiedzy. Bez większych zastrzeżeń. Jedyne czego zabrakło to ewentualny warsztat z projektowania szablonów cyfrowych. Kurs na pewno polecę kolegom po fachu. Ocena 9,5/10.
 
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja X lek. dent. Marcin Łaśko

Polecam kurs dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia o implantologie. W szczególności kursy praktyczne na pacjentach przypadły mi do gustu. Największe doświadczenia zdobywa się w praktyce pod okiem doświadczonego doktora. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były  w miłej atmosferze. Po kursie na pewno rozpocznę przygodę z implantologią.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .5

Bardzo profesjonalny i intensywny kurs, z którego można wynieść bardzo dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które niewątpliwie pomagą rozpocząć przygodę z implantologią.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .3

Bardzo dobry kurs od strony merytorycznej i organizacyjnej. Możliwość samodzielnego wykonania i asysty przy zabiegach w różnych warunkach anatomicznych, wszystko pod czujnym okiem dr Dudy. Polecam lekarzom chcącym rozpocząć leczenie implantologiczne u swoich pacjentów.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .2

Szkolenie na wysokim poziomie zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Forma szkolenia jak najbardziej zadowalająca (mała grupa uczaestników). Zagadnienia poruszane na kursie pozwalają zaznajomić się z tematyką implantologiczną i rozpocząć pracę we własnej praktyce. Podziękowania dla całego zespołu prowadzącego za pełen profesjonalizm, zorganizowanie i chęć przekazania jak największej ilości wiedzy

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV

Kompleksowe szkolenia implantologiczne