Opinie


Kurs z implantoprotetyki w Duda Clinic wiele wniósł do mojej wiedzy. Szkolenie było rzetelnie przygotowane a w szczególności część praktyczna, podczas, której mogliśmy obserwować kolejne etapy pracy. Nabyte wiadomości mam nadzieję wykorzystać w swojej codziennej praktyce. Jestem również pod wrażeniem wnętrza kliniki, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dziękuję.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IV

Kurs bardzo wartościowy. Dobry dobór przypadków klinicznych. Ciągłość merytoryczna i praktyczna wiedzy. Bez większych zastrzeżeń. Jedyne czego zabrakło to ewentualny warsztat z projektowania szablonów cyfrowych. Kurs na pewno polecę kolegom po fachu. Ocena 9,5/10.
 
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja X lek. dent. Marcin Łaśko

Polecam kurs dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia o implantologie. W szczególności kursy praktyczne na pacjentach przypadły mi do gustu. Największe doświadczenia zdobywa się w praktyce pod okiem doświadczonego doktora. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były  w miłej atmosferze. Po kursie na pewno rozpocznę przygodę z implantologią.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .5

Bardzo profesjonalny i intensywny kurs, z którego można wynieść bardzo dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które niewątpliwie pomagą rozpocząć przygodę z implantologią.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .3

Bardzo dobry kurs od strony merytorycznej i organizacyjnej. Możliwość samodzielnego wykonania i asysty przy zabiegach w różnych warunkach anatomicznych, wszystko pod czujnym okiem dr Dudy. Polecam lekarzom chcącym rozpocząć leczenie implantologiczne u swoich pacjentów.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .2

Szkolenie na wysokim poziomie zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Forma szkolenia jak najbardziej zadowalająca (mała grupa uczaestników). Zagadnienia poruszane na kursie pozwalają zaznajomić się z tematyką implantologiczną i rozpocząć pracę we własnej praktyce. Podziękowania dla całego zespołu prowadzącego za pełen profesjonalizm, zorganizowanie i chęć przekazania jak największej ilości wiedzy

~Uczestnik szkolenia CIM edycja IV

Chciałbym wszystkim zainteresownaym osobom polecić udział w CIM odbywającym sie w Duda Clinic College of Dental Medicine. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Pana Doktora Mariusza Dudę są na najwyższym poziomie. Pozwoliły mi one na uzyskanie i usystematyzowanie wiedzy teoretycznej z zakresu implantologii, a zabiegi implantacji pod nadzorem doktora Mariuszy Dudy przygotowały mnie do wykonywania ich w mojej praktyce stomatologicznej

~Uczestnik szkolenia CIM edycja II lek. stom. Marcin Batura

kurs przeprowadzony w sposób interesujący, przypadki kliniczne ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę na temat implantoprotetyki...

~Uczestnik szkolenia CIP edycja II

Merytorycznie, praktycznie i kompleksowo, w super atmosferze, dziękuję

~ Uczestnik szkolenia CIM edycja XII lek. dent. Lidia Makarewicz

Szkolenie bardzo merytoryczne i konkretne. Dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznych wskazówek. Na każdych zajęciach ciekawe przypadki kliniczne oraz zapewniona możliwość przeprowadzenia zabiegów samemu. Sympatyczna i luźna atmosfera. POLECAM!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja X. lek. dent. Bartosz Szymczak

CIP jest moim pierwszym niemalże (pomijając kilka epizodów) etapem nauki w dziedzinie implantologii. Wiedza przekazana była w sposób merytoryczny. Najbardziej wartościowe były dla mnie zajęcia kliniczne. Sposób prowadzenia zajęć oraz atmosfera zachęciły mnie do kontynuacji nauki w Duda Clinic:-)

~Uczestnik szkolenia CIP edycja I - lek.dent Ewa Grzywna

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawiona część praktycza. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja I

Kurs odbyty pod kierownictwem pana profesora Mariusz Dudy spełnił moje oczekiwania. Pogłębiłem swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat implantologii. Jestem mile zaskoczony, że Pan Doktor podzielił się swoim doświadczeniem z nieudanych zabiegów, które mogą się zdążyć w praktyce każdego lekarza praktyka. Myślę, że skorzystam z następnych curriculum.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XII lek. dent. Andrzej Szymański

Szkolenie udane. Szczególnie przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne przy pacjencie. Polecam.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Patrycja Sobczyńska - Jakubowska

Szkolenie Curriculum Implantoprotetyczne było merytoryczne i spełniło moje oczekiwanie.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Marta Piskor

Uczestniczyłem w Curriculum Perioimplantologii na początku 2019 roku. To doskonałe szkolenie przekrojowo traktujące temat perioimplantologii i periodontologii. Prowadząca dr n. med. Marta Cieślik - Wegemund posiada ogromną wiedzę z zakresu omawianych tematów i co najważniejsze z pasją i otwartością się z nią dzieli, podobnie jak  drugi prowadzący dr n. med. Wiench.  Dużym atutem szkolenia była kameralna grupa – 4 osobowa. Szef Duda College dr n. med. Mariusz Duda - lekarz z klasą wprowadzający bardzo przyjazną atmosferę w swojej klinice, dziękuję !
 

~Uczestnik szkolenia CPI - edycja II.1

Kurs teoretycznie b.dobry, szeroko ale konkretnie ujęte zagadnienia. Kurs praktyczny super. Fajnie pokazane przypadki przy pacjentach w gabinecie, fajna atmosfera i możliwość pracy aktywnej przy fotelu z pacjentem.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XII

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Ogrom bardzo przydatnej wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób. Zabiegi praktyczne ciekawe i wyczerpujące temat. Świetna ekipa lekarzy prowadzących i asysty. Gorąco polecam, będzie mi brakowało tych spotkań.
 

~Uczestnik szkolenia CPI - edycja II lek. dent. Maja Rakowska

Kompleksowe szkolenia implantologiczne