Opinie


Bardzo fajne i przyjazne dla oka zabiegi kliniczne. Od podstaw i prostych implantacji po bardziej inwazyjne i zaawansowane przypadki kliniczne. Polecam
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja X. lek.dent. Arkadiusz Dziuba

Kurs wartościowy, dużo informacji. Sądzę, że zdecydowanie dla osób już  z konkretną wiedzą. Fantastyczny dr prowadzący – dr Kłosiński. Świetne zajęcia praktyczne, możliwość pracy z pacjentem – bezcenne!!! Możliwość wyczucia pracy z nowym instrumentarium – SUPER!!!. Przemiłe panie z personelu :-). Dziękuję całemu zespołowi.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.3 - lek. dent. Agnieszka Sroczyńska

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość ciekawych i praktycznych informacji.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.2

Kurs dobry, praktyczny. Każdy pacjent przychodni w innym celu i robimy u niego inną część z całości planu leczenia. Dużo trików, dużo wiedzy. Jest wiedza dla początkujących, ale też wiedza dla zaawansowanych.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII

Prezentacja dr Kłosińskiego i dr Dudy na wysokim poziomie
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.4

Część kursu prowadzona przez dr Munka oraz część wykładowa i praktyczna tech. dent. Karola Pudło bardzo wyczerpująca i odpowiadająca na wszystkie pytania. Część praktyczna w pełni satysfakcjonująca.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.3

Kurs jeden z lepszych z implantoprotetyki na jakim byłam. Podoba mi się bezpośrednie podejście prowadzących do lekarzy oraz podział zajęć na teorię i praktykę oraz czasowe proporcje. Bardzo wysoko oceniłabym pracę Pana Doktora Pawła Kłosińskiego oraz Pana technika Karola Pudło. Dziękuję:-)
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.2

Pierwsze wrażenie, które utrzymuje od pierwszego spotkania to takie, iż gdybym nie miał żądnego doświadczenia w implantoprotetyce … ciężko byłoby mi rozpocząć pracę. Kurs pozwolił mi usprawnić mój warsztat, zwłaszcza dzięki dużej wiedzy i pomocy dwóch doktorów Pawła i Krzysztofa.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII

Podejście profesjonalne, merytorycznie b. wysoko oceniam kurs. Możliwość praktycznego wykonania procedur. Generalnie wrażenia b. pozytywne.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VI

Bardzo wartościowe szkolenie z przewagą praktyki.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V.3

Kurs przygotowany profesjonalnie. Temat wyczerpujący, część protetyczna bardzo interesująca i można się dużo nauczyć.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V.2

Lekarze, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. Kurs merytorycznie super. Nie trzeba ciągnąć za język.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawione części praktyczne. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Kurs bardzo merytoryczny. Konkretnie przekazane informacje. Zagadnienia przekazane w sposób jawny, rzetelny. Na wiele pytań uzyskałem odpowiedź. Szkolenie poparte ogromną wiedzą i doświadczeniem pana doktora Dudy oraz bogatą dokumentacją fotograficzną, bogatymi ilustrowanymi  materiałami pomocniczymi. Wysoko cenię sobie możliwość pracy z pacjentami po wcześniejszym, świetnym przygotowaniem teoretycznym. Jak najbardziej polecam wszystkim lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją „przygodę” z implantologią!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VIII.4

  • kurs bardzo dobry, merytoryczny
  • dobra atmosfera
  • zabiegi przy pacjentach super
  • bardzo mi się podobało myślę, że wezmę udział w kolejnych
 
 

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.3

Było sympatycznie :-), bardzo dobry kurs

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.2

Kurs bardzo mi się podobał. Dało mi to podstawę do implantów. Doktor – pełny profesjonalista. Na pewno będę uczestniczyć w innych kursach w Duda Clinic. Jestem b. zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania na 100%
 

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII

Na Curriulum było: profesjonalnie, zachwycająco, wyczerpująco a ostatni dzień był imponujący:-)

~Uczestnicy Curriculum Chirurgii Przedimplantacyjnej - edycja 1

Na jakość szkolenia pozytywnie wpływa praca w małych grupach i przystępnej formie. Implantacja na pacjencie ma nieocenione walory szkoleniowe. Przedstawiciele handlowi bardzo pomocni i mili.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .4

Cieszę się z decyzji o wzięciu udziału w szkoleniu ze względu na sposób i zakres przekazywania wiedzy, pokazywania zarówno części praktycznej jak i teoretycznej wykonywania zabiegów. Myślę, że jest to kurs, na który warto poświęcić swój czas i pieniądze.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .3

Kompleksowe szkolenia implantologiczne