Opinie


Lekarze, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. Kurs merytorycznie super. Nie trzeba ciągnąć za język.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawione części praktyczne. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Kurs bardzo merytoryczny. Konkretnie przekazane informacje. Zagadnienia przekazane w sposób jawny, rzetelny. Na wiele pytań uzyskałem odpowiedź. Szkolenie poparte ogromną wiedzą i doświadczeniem pana doktora Dudy oraz bogatą dokumentacją fotograficzną, bogatymi ilustrowanymi  materiałami pomocniczymi. Wysoko cenię sobie możliwość pracy z pacjentami po wcześniejszym, świetnym przygotowaniem teoretycznym. Jak najbardziej polecam wszystkim lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją „przygodę” z implantologią!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VIII.4

  • kurs bardzo dobry, merytoryczny
  • dobra atmosfera
  • zabiegi przy pacjentach super
  • bardzo mi się podobało myślę, że wezmę udział w kolejnych
 
 

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.3

Było sympatycznie :-), bardzo dobry kurs

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.2

Kurs bardzo mi się podobał. Dało mi to podstawę do implantów. Doktor – pełny profesjonalista. Na pewno będę uczestniczyć w innych kursach w Duda Clinic. Jestem b. zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania na 100%
 

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII

Na Curriulum było: profesjonalnie, zachwycająco, wyczerpująco a ostatni dzień był imponujący:-)

~Uczestnicy Curriculum Chirurgii Przedimplantacyjnej - edycja 1

Na jakość szkolenia pozytywnie wpływa praca w małych grupach i przystępnej formie. Implantacja na pacjencie ma nieocenione walory szkoleniowe. Przedstawiciele handlowi bardzo pomocni i mili.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .4

Cieszę się z decyzji o wzięciu udziału w szkoleniu ze względu na sposób i zakres przekazywania wiedzy, pokazywania zarówno części praktycznej jak i teoretycznej wykonywania zabiegów. Myślę, że jest to kurs, na który warto poświęcić swój czas i pieniądze.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .3

Szkolenie odbywa się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazywana jest w sposób rzetelny i przejrzysty. Dostosowany do poziomu praktyki uczestników. Dr Mariusz – lekarz o ogromnym doświadczeniu chętnie przedstawia przeprowadzone przypadki – te super  i te mniej J co uczy dużo pokory na początku drogi. Będę na pewni polecać.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII

Kurs zapewnia nabycie niezbędnej wiedzy aby samodzielnie podejść do zabiegu implantacji. Bogaty program teorii ukazuje pełny zakres co może spotkać lekarza podczas zabiegu a zajęcia praktyczne na pacjencie przy asyście dr Dudy nadają pewności i uczucia prawidłowej implantacji. Polecam kurs.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .2

Solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej w pigułce. Gorąco polecam osobom, które chcą rozpocząć swoją implantalogiczną drogę w najwyższych standardach dbając o tkanki miękkie.

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I

Każde szkolenie z cyklu "Curriculum" było dla mnie pozytnym zaskoczeniem. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna swoją chirurgiczną przygodę, ale i tym doświadczonym. Naprawdę warto !

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Ewa Grzywna

Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Dużo praktycznej wiedzy przystępnie przekazanej przez doświadczonych praktyków. Kwestią wyróżniającą szkolenie jest możliwość pracy z pacjentami. Doceniam również fakt uczenia o powikłaniach ich rozwiązywanie i zarządzanie ryzykiem (poparte przedstawieniem przypadków klinicznych)
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX - lek. dent. Karol Janicki

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący lekarze z bardzo dużą wiedzą i zapałem do dzielenia się nią. Do tego przemiła atmosfera:-). Wszystkie poruszane tematy były naprawdę dogłębnie wyczerpane. Mnóstwo praktyki !!! i to było najlepsze:-)

~Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Patrycja Bandasiewicz

Świetny kurs przełamujący barierę strachu przed pierwszą implantacją. Ugruntowuje wiedzę merytoryczną, mała grupa przyja integracji. Gorąco polecamy.

~Uczestnicy szkolenia CIM edycja VI - Kamil i Jacek

Szkolenie bogate merytorycznie. Wykładowcy gruntownie omawiający i prezentujący zakres szkolenia. Zaangażowanie wykładowców pełne i gotowość do przedłużenia czasu szkolenia niestandardowa. Omawiane przypadki włącznie z powikłaniami i możliwymi trudnościami. Bardzo ciekawe i merytoryczne prezentacje p. doktor M. Cieślik. Bardzo duże zaangażowanie dr Cieślik w pracy.
 

~Uczestnik szkolenia CPI - edycja II

Kurs bardzo serdecznie polecam. Przede wszystkim wyjątkowa jest atmosfera dzięki, której pokonujemy swoje bariery i strach przed rozpoczęciem implantowania. Wiedza przekazana jest w sposób prosty i zrozumiały. Już dziś odczuwamy smutek, że to ostani dzień...

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Magdalena

Bardzo dobrze zorganizowany kurs, kompleksowe przygotowanie zarówno w praktyce jak i w teorii, można śmiało zacząć implantować we własnym gabinecie. Znakomity prowadzący, o ogromenj wiedzy i świetnym kontakcie, jestem bardzo zadowolony, dziękuję.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Grzegorz

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wiele cennych porad, nie tylko dotyczących implantologii. Bardzo miła atmosfera. Na pewno będę polecał innym lekarzom.

~Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Piotrek

Kompleksowe szkolenia implantologiczne