Opinie


Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia. Uzyskałam informacje, które były mi potrzebne do prawidłowego rozpoczęcia implantacji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana Profesora, ogromnej wiedzy, którą Profesor przekazuje w sposób zrozumiały i odpowiada na wszystkie pytania. Jest to pierwszy kurs na którym ćwiczenia odbywają się z udziałem pacjentów. Atmosfera kursu była bardzo sympatyczna a także świetny catering.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIII

Kurs teoretycznie b.dobry, szeroko ale konkretnie ujęte zagadnienia. Kurs praktyczny super. Fajnie pokazane przypadki przy pacjentach w gabinecie, fajna atmosfera i możliwość pracy aktywnej przy fotelu z pacjentem.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XII.1

- dużym plusem jest część praktyczna z pacjentami
- ogólnie bardzo pozytywne wrażenie z kursu, godne polecenia innym
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.2

Kurs spełnił w 100% moje oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym jak i atmosfery panującej na zajęciach. W szczególności należy podziękować Pawłowi za ludzkie podejście do przekazywania wiedzy, czego do tej pory na innych kursach nie doświadczyłem. Jedyne co można byłoby zmienić, chociaż jestem świadom, że nie do końca jest to zależne od Państwa, to większa różnorodność prac prezentowanych u pacjentów.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.1

 

  • Profesjonalny, dobrze zorganizowany kurs
  • Na plus „warsztaty”
  • Bardzo wartościowe spotkanie z technikiem

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX

Bardzo fajne i przyjazne dla oka zabiegi kliniczne. Od podstaw i prostych implantacji po bardziej inwazyjne i zaawansowane przypadki kliniczne. Polecam
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja X. lek.dent. Arkadiusz Dziuba

Kurs wartościowy, dużo informacji. Sądzę, że zdecydowanie dla osób już  z konkretną wiedzą. Fantastyczny dr prowadzący – dr Kłosiński. Świetne zajęcia praktyczne, możliwość pracy z pacjentem – bezcenne!!! Możliwość wyczucia pracy z nowym instrumentarium – SUPER!!!. Przemiłe panie z personelu :-). Dziękuję całemu zespołowi.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.3 - lek. dent. Agnieszka Sroczyńska

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość ciekawych i praktycznych informacji.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.2

Kurs dobry, praktyczny. Każdy pacjent przychodni w innym celu i robimy u niego inną część z całości planu leczenia. Dużo trików, dużo wiedzy. Jest wiedza dla początkujących, ale też wiedza dla zaawansowanych.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII

Prezentacja dr Kłosińskiego i dr Dudy na wysokim poziomie
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.4

Część kursu prowadzona przez dr Munka oraz część wykładowa i praktyczna tech. dent. Karola Pudło bardzo wyczerpująca i odpowiadająca na wszystkie pytania. Część praktyczna w pełni satysfakcjonująca.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.3

Kurs jeden z lepszych z implantoprotetyki na jakim byłam. Podoba mi się bezpośrednie podejście prowadzących do lekarzy oraz podział zajęć na teorię i praktykę oraz czasowe proporcje. Bardzo wysoko oceniłabym pracę Pana Doktora Pawła Kłosińskiego oraz Pana technika Karola Pudło. Dziękuję:-)
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.2

Pierwsze wrażenie, które utrzymuje od pierwszego spotkania to takie, iż gdybym nie miał żądnego doświadczenia w implantoprotetyce … ciężko byłoby mi rozpocząć pracę. Kurs pozwolił mi usprawnić mój warsztat, zwłaszcza dzięki dużej wiedzy i pomocy dwóch doktorów Pawła i Krzysztofa.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VII

Podejście profesjonalne, merytorycznie b. wysoko oceniam kurs. Możliwość praktycznego wykonania procedur. Generalnie wrażenia b. pozytywne.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja VI

Bardzo wartościowe szkolenie z przewagą praktyki.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V.3

Kurs przygotowany profesjonalnie. Temat wyczerpujący, część protetyczna bardzo interesująca i można się dużo nauczyć.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V.2

Lekarze, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. Kurs merytorycznie super. Nie trzeba ciągnąć za język.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja V

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawione części praktyczne. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Kurs bardzo merytoryczny. Konkretnie przekazane informacje. Zagadnienia przekazane w sposób jawny, rzetelny. Na wiele pytań uzyskałem odpowiedź. Szkolenie poparte ogromną wiedzą i doświadczeniem pana doktora Dudy oraz bogatą dokumentacją fotograficzną, bogatymi ilustrowanymi  materiałami pomocniczymi. Wysoko cenię sobie możliwość pracy z pacjentami po wcześniejszym, świetnym przygotowaniem teoretycznym. Jak najbardziej polecam wszystkim lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją „przygodę” z implantologią!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja VIII.4

  • kurs bardzo dobry, merytoryczny
  • dobra atmosfera
  • zabiegi przy pacjentach super
  • bardzo mi się podobało myślę, że wezmę udział w kolejnych
 
 

~Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.3

Kompleksowe szkolenia implantologiczne