Opinie


Kurs spełnił oczekiwania; wykładowcy przygotowani – w pełni oddani kursantom. Uzyskałam odpowiedzi ma wszystkie pytania, co pozwoliło rozwiać wszelki wątpliwości. Miła atmosfera, nastawienie partnerskie

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XII

 • Bardzo sympatyczni i kontaktowi prowadzący kurs
 • Liczne zajęcia, przypadki, dokumentacja
 • Możliwość uczestniczenia w przyjmowaniu pacjentów
 • Czwartek i piątek to dogodne dni na wyjazd na szkolenie

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XIII.1

 • Kompetentnie
 • Rzeczowo
 • Wyczerpująco
 • Rozbudowany apetyt na więcej
 • Atmosfera bezcenna

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XIII

Kurs świetnie zorganizowany. Wykładowcy – pasjonaci przekazują wiedzę w bardzo przystępny sposób. Bardzo dużo informacji przydatnych w codziennej pracy. Godny polecenia.
 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja IV.1

Bardzo polecam udział w szkoleniach Duda Clinic. Wysoko oceniam kompetencje i otwartość wykładowców w szczególności P. Marty Cieślik – Wegemund. Na pewno będę się starał wziąć udział w kolejnym szkoleniu.
 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja IV lek. dent. Adam Skupień

Szkolenie prowadzone w miłej atmosferze. Mimo trudnych zagadnień, wiedza przekazywana w jasny, przejrzysty sposób. Dziękuję!
 

~Uczestnik szkolenia CGI edycja I.1

Kurs bardzo intensywny. Jestem bardzo zadowolona. Super prowadząca dr Marta

 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja IV

Szkolenie perioimplantologiczne z dużą bazą ciekawych pacjentów. Super wykładowcy. Fajnie przekazana wiedza teoretyczna oraz praktyczna.
 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja IV lek. dent. Gracjan Dziukiewicz

Gnatoimplantologia to z pewnością ważny element między implantologią. Szkolenie wnosi wiele przydatnych informacji praktycznych i teoretycznych. Z pewnością to jeden z wielu moich kursów na drodze edukacji implantologicznej, ale na pewno wartościowy i ważny.
 

~Uczestnik szkolenia CGI edycja I

Bardzo fajny kontakt z prowadzącymi, duża ilość informacji, ciekawe porady praktyczne i możliwość pracy przy pacjentach. Kurs spełnił moje oczekiwania zarówno co do spraw teoretycznych jak i praktycznych.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XII – lek. dent. Roman Lewandowski

Kurs na 5. Spełnił moje oczekiwania. Uzyskałem dodatkową wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala mi się rozwinąć w kierunku chirurgiczno – protetycznym
 

~~ Uczestnik szkolenia CIP edycja XII.1

Dziękuję bardzo za wszystko, to był bardzo owocny czas i wielka przyjemność uczyć się od takich Mistrzów

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XII lek. dent. Andrzej Bociąga

Praktyczne rzeczy, które można się nauczyć, aktywne uczestnictwo w zabiegach, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, jest czymś, co na pewno wzbogaca moją wiedzę z zakresu implantoprotetyki. Miła atmosfera, koleżeńskie, miłe podejście pomaga znacznie w przyswajaniu wiedzy
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XII – lek. dent. Andrzej Kucia

Kurs spełnił moje oczekiwania, cieszę się, iż mogłem wkręcać implanty pod okiem Profesora Dudy. Bardzo fajna atmosfera, dużo wiedzy i jeszcze więcej praktyki, do zobaczenia !!!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIII lek. dent. Leszek Kulczyk

Jestem bardzo zadowolona z kursu!!. Praktyczne wytłumaczenie wszystkiego, sympatycznie, koleżeńskie podejście do kursantów. Przełamałam strach, wszczepiam już implanty. Serdecznie dziękuję Ania
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIII lek. dent. Anna

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia. Uzyskałam informacje, które były mi potrzebne do prawidłowego rozpoczęcia implantacji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana Profesora, ogromnej wiedzy, którą Profesor przekazuje w sposób zrozumiały i odpowiada na wszystkie pytania. Jest to pierwszy kurs na którym ćwiczenia odbywają się z udziałem pacjentów. Atmosfera kursu była bardzo sympatyczna a także świetny catering.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIII

Kurs teoretycznie b.dobry, szeroko ale konkretnie ujęte zagadnienia. Kurs praktyczny super. Fajnie pokazane przypadki przy pacjentach w gabinecie, fajna atmosfera i możliwość pracy aktywnej przy fotelu z pacjentem.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XII.1

- dużym plusem jest część praktyczna z pacjentami
- ogólnie bardzo pozytywne wrażenie z kursu, godne polecenia innym
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.2

Kurs spełnił w 100% moje oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym jak i atmosfery panującej na zajęciach. W szczególności należy podziękować Pawłowi za ludzkie podejście do przekazywania wiedzy, czego do tej pory na innych kursach nie doświadczyłem. Jedyne co można byłoby zmienić, chociaż jestem świadom, że nie do końca jest to zależne od Państwa, to większa różnorodność prac prezentowanych u pacjentów.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.1

 

 • Profesjonalny, dobrze zorganizowany kurs
 • Na plus „warsztaty”
 • Bardzo wartościowe spotkanie z technikiem

~Uczestnik szkolenia CIP edycja IX

Kompleksowe szkolenia implantologiczne