Opinie


Kurs prowadzony  w miłej atmosferze z dużą fachowością i zaangażowaniem. Obfituje w ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Pomaga szerzej spojrzeć na pacjenta i zaoferowanie mu leczenie kompleksowe.
 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja VI.4

Szkolenie z perioimplantologii oceniam bardzo wysoko. Dużo praktycznych informacji, bardzo dobry kontakt z doktor prowadzącą…
 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja VI.2

Bardzo interesujący kurs, dużo praktycznych zajęć, dużo można poćwiczyć. Pod względem teoretycznym – fajne są skrypty, w których dodatkowo można robić notatki. Przemiła atmosfera dzięki prowadzącej pani doktor Marcie, która odpowiadała na każde nasze pytanie, pyszne jedzenie

~Uczestnik szkolenia CPI edycja VI.1

Dziękuję za szkolenie, miła atmosfera i dużo aktualnej wiedzy. Jestem zadowolony

 

~Uczestnik szkolenia CPI edycja VI

Jestem bardzo zadowolony z kursu! Teoria poparta indywidualną praktyką z pacjentami. Bardzo kompetentny zespół zgrany, wesoły chętnie przekazujący wiedzę. Serdecznie polecam
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XVI Paweł Majewski

Szkolenie spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Wysoki poziom merytoryczny, bardzo dobra organizacja i przebieg zgodnie z przedstawionym wcześniej programem.
 

~ Uczestnik szkolenia CIP edycja XVI G. Sobota-Trzcionkowska

Bardzo wysoki poziom merytoryczny kursu w połączeniu z bardzo wysoką wiedzą oraz doświadczeniem...

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XVI 2

Cały kurs b. ciekawy, prowadzący pełni zaangażowania, prowokowali rozmowę, pytania, część praktyczna i teoretyczna godna polecenia.
 

~Uczestnik szkolenia CIP edycja XVI 1

XVI edycja Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej spełniła moje oczekiwania przede wszystkim pod względem praktycznym. Bardzo przydatne było przećwiczenie na modelach przed samym zabiegiem. Praca w małych grupach była dużym plusem. Poza tym: miła atmosfera i profesjonalne przygotowanie do zabiegu ma duży plus.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XVI lek. dent. Aneta Borowska - Batura

 Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej XVI – świetne szkolenie, pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Możliwość wykonania bardzo zróżnicowanych zabiegów pod okiem bardzo doświadczonego prowadzącego, po wcześniejszym przećwiczeniu ich na modelach dydaktycznych – super pomysł!. Z pewnością wrócę aby szkolić się na innych modułach.

 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XVI lek. dent. Monika Stasiak – Kawalec

Kochani!!! Bardzo serdecznie polecam kurs CIM w Duda Clinic College. Jest to najkrótsza droga do przeprowadzenia samodzielnie pierwszych udanych implantacji. Cykl kursów oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XVI lek. dent. Adam Skupień

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia pod względem merytorycznym i praktycznym. Dużo wiedzy praktycznej a przede wszystkim możliwość przećwiczenia praktycznego na specjalnych modelach przed właściwymi zabiegami u pacjentów. Nie można pominąć przesympatycznej atmosfery jaka panuje w klinice i przyjaznego podejścia. Chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XV lek. dent. I. Szyszkowska

Kurs mega treściwy, bardzo dobrze zorganizowany
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XV.1

Very interesting and well organised course. The knowledge I get will help with my decision to provide proper treatment for my patient. Thanks.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XV

Super kurs, jestem b. zadowolona, sensownie podana teoria wsparta praktyką. Polecam!
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIV lek. dent. I. Szyszkowska

Ogrom wiedzy teoretycznej oraz dużo praktyki – super! Na pewno będę kontynuować

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIV lek. dent. J. Skarbek

Jestem bardzo zadowolona z kursu implantologii małoinwazyjnej zarówno pod względem merytorycznym – teoretycznym jak i praktycznym. Wspaniały prowadzący prof. Mariusz Duda, nabyłam odwagi i postaram się zakładać implanty. Dziękuje bardzo za poświęcony czas i wiedzę.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIV lek.dent. Katarzyna Rączy

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Bardzo dużo wiedzy i praktyki, a wszystko w miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoja przygodę z implantologią.
 

~Uczestnik szkolenia CIM edycja XIV lek. dent. K. Mielecka

Ogromną zaletą kursu to główny prowadzący dr Paweł z dużą wiedzą i doświadczeniem, który w sposób przejrzysty i szczegółowy chętnie dzieli się swoją wiedzą.

~Uczestnik szkolenia CIP edycja X.4

  • Zebrana w całość wiedza w krótkim czasie
  • Dostosowanie się do pozostałych kursantów J
  • Pokazanie wszystkich etapów leczenia
  • Szczegółowe omówienie powikłań
  • Zachęcenie do dalszych kursów

~Uczestnik szkolenia CIP edycja X.3

Kompleksowe szkolenia implantologiczne