Opinie

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Ogrom bardzo przydatnej wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób. Zabiegi praktyczne ciekawe i wyczerpujące temat. Świetna ekipa lekarzy prowadzących i asysty. Gorąco polecam, będzie mi brakowało tych spotkań.
 
~ Uczestnik szkolenia CPI - edycja II lek. dent. Maja Rakowska

Uczestniczyłem w Curriculum Perioimplantologii na początku 2019 roku. To doskonałe szkolenie przekrojowo traktujące temat perioimplantologii i periodontologii. Prowadząca dr n. med. Marta Cieślik - Wegemund posiada ogromną wiedzę z zakresu omawianych tematów i co najważniejsze z pasją i otwartością się z nią dzieli, podobnie jak  drugi prowadzący dr n. med. Wiench.  Dużym atutem szkolenia była kameralna grupa – 4 osobowa. Szef Duda College dr n. med. Mariusz Duda - lekarz z klasą wprowadzający bardzo przyjazną atmosferę w swojej klinice, dziękuję !
 
~ Uczestnik szkolenia CPI - edycja II.1

Szkolenie Curriculum Implantoprotetyczne było merytoryczne i spełniło moje oczekiwanie.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Marta Piskor

Szkolenie udane. Szczególnie przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne przy pacjencie. Polecam.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Patrycja Sobczyńska - Jakubowska

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawiona część praktycza. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I

CIP jest moim pierwszym niemalże (pomijając kilka epizodów) etapem nauki w dziedzinie implantologii. Wiedza przekazana była w sposób merytoryczny. Najbardziej wartościowe były dla mnie zajęcia kliniczne. Sposób prowadzenia zajęć oraz atmosfera zachęciły mnie do kontynuacji nauki w Duda Clinic:-)
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I - lek.dent Ewa Grzywna

Szkolenie bardzo merytoryczne i konkretne. Dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznych wskazówek. Na każdych zajęciach ciekawe przypadki kliniczne oraz zapewniona możliwość przeprowadzenia zabiegów samemu. Sympatyczna i luźna atmosfera. POLECAM!
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja X. lek. dent. Bartosz Szymczak

kurs przeprowadzony w sposób interesujący, przypadki kliniczne ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę na temat implantoprotetyki...
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja II

Chciałbym wszystkim zainteresownaym osobom polecić udział w CIM odbywającym sie w Duda Clinic College of Dental Medicine. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Pana Doktora Mariusza Dudę są na najwyższym poziomie. Pozwoliły mi one na uzyskanie i usystematyzowanie wiedzy teoretycznej z zakresu implantologii, a zabiegi implantacji pod nadzorem doktora Mariuszy Dudy przygotowały mnie do wykonywania ich w mojej praktyce stomatologicznej
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja II lek. stom. Marcin Batura

Szkolenie na wysokim poziomie zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Forma szkolenia jak najbardziej zadowalająca (mała grupa uczaestników). Zagadnienia poruszane na kursie pozwalają zaznajomić się z tematyką implantologiczną i rozpocząć pracę we własnej praktyce. Podziękowania dla całego zespołu prowadzącego za pełen profesjonalizm, zorganizowanie i chęć przekazania jak największej ilości wiedzy
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV

Bardzo dobry kurs od strony merytorycznej i organizacyjnej. Możliwość samodzielnego wykonania i asysty przy zabiegach w różnych warunkach anatomicznych, wszystko pod czujnym okiem dr Dudy. Polecam lekarzom chcącym rozpocząć leczenie implantologiczne u swoich pacjentów.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .2

Bardzo profesjonalny i intensywny kurs, z którego można wynieść bardzo dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które niewątpliwie pomagą rozpocząć przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .3

Polecam kurs dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia o implantologie. W szczególności kursy praktyczne na pacjentach przypadły mi do gustu. Największe doświadczenia zdobywa się w praktyce pod okiem doświadczonego doktora. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były  w miłej atmosferze. Po kursie na pewno rozpocznę przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .5

Kurs bardzo wartościowy. Dobry dobór przypadków klinicznych. Ciągłość merytoryczna i praktyczna wiedzy. Bez większych zastrzeżeń. Jedyne czego zabrakło to ewentualny warsztat z projektowania szablonów cyfrowych. Kurs na pewno polecę kolegom po fachu. Ocena 9,5/10.
 
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja X lek. dent. Marcin Łaśko

Kurs z implantoprotetyki w Duda Clinic wiele wniósł do mojej wiedzy. Szkolenie było rzetelnie przygotowane a w szczególności część praktyczna, podczas, której mogliśmy obserwować kolejne etapy pracy. Nabyte wiadomości mam nadzieję wykorzystać w swojej codziennej praktyce. Jestem również pod wrażeniem wnętrza kliniki, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IV

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wiele cennych porad, nie tylko dotyczących implantologii. Bardzo miła atmosfera. Na pewno będę polecał innym lekarzom.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Piotrek

Bardzo dobrze zorganizowany kurs, kompleksowe przygotowanie zarówno w praktyce jak i w teorii, można śmiało zacząć implantować we własnym gabinecie. Znakomity prowadzący, o ogromenj wiedzy i świetnym kontakcie, jestem bardzo zadowolony, dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Grzegorz

Kurs bardzo serdecznie polecam. Przede wszystkim wyjątkowa jest atmosfera dzięki, której pokonujemy swoje bariery i strach przed rozpoczęciem implantowania. Wiedza przekazana jest w sposób prosty i zrozumiały. Już dziś odczuwamy smutek, że to ostani dzień...
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Magdalena

Szkolenie bogate merytorycznie. Wykładowcy gruntownie omawiający i prezentujący zakres szkolenia. Zaangażowanie wykładowców pełne i gotowość do przedłużenia czasu szkolenia niestandardowa. Omawiane przypadki włącznie z powikłaniami i możliwymi trudnościami. Bardzo ciekawe i merytoryczne prezentacje p. doktor M. Cieślik. Bardzo duże zaangażowanie dr Cieślik w pracy.
 
~ Uczestnik szkolenia CPI - edycja II

Świetny kurs przełamujący barierę strachu przed pierwszą implantacją. Ugruntowuje wiedzę merytoryczną, mała grupa przyja integracji. Gorąco polecamy.
~ Uczestnicy szkolenia CIM edycja VI - Kamil i Jacek

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący lekarze z bardzo dużą wiedzą i zapałem do dzielenia się nią. Do tego przemiła atmosfera:-). Wszystkie poruszane tematy były naprawdę dogłębnie wyczerpane. Mnóstwo praktyki !!! i to było najlepsze:-)
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Patrycja Bandasiewicz

Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Dużo praktycznej wiedzy przystępnie przekazanej przez doświadczonych praktyków. Kwestią wyróżniającą szkolenie jest możliwość pracy z pacjentami. Doceniam również fakt uczenia o powikłaniach ich rozwiązywanie i zarządzanie ryzykiem (poparte przedstawieniem przypadków klinicznych)
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IX - lek. dent. Karol Janicki

Każde szkolenie z cyklu "Curriculum" było dla mnie pozytnym zaskoczeniem. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna swoją chirurgiczną przygodę, ale i tym doświadczonym. Naprawdę warto !
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Ewa Grzywna

Solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej w pigułce. Gorąco polecam osobom, które chcą rozpocząć swoją implantalogiczną drogę w najwyższych standardach dbając o tkanki miękkie.
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I

Kurs zapewnia nabycie niezbędnej wiedzy aby samodzielnie podejść do zabiegu implantacji. Bogaty program teorii ukazuje pełny zakres co może spotkać lekarza podczas zabiegu a zajęcia praktyczne na pacjencie przy asyście dr Dudy nadają pewności i uczucia prawidłowej implantacji. Polecam kurs.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .2

Szkolenie odbywa się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazywana jest w sposób rzetelny i przejrzysty. Dostosowany do poziomu praktyki uczestników. Dr Mariusz – lekarz o ogromnym doświadczeniu chętnie przedstawia przeprowadzone przypadki – te super  i te mniej J co uczy dużo pokory na początku drogi. Będę na pewni polecać.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII

Cieszę się z decyzji o wzięciu udziału w szkoleniu ze względu na sposób i zakres przekazywania wiedzy, pokazywania zarówno części praktycznej jak i teoretycznej wykonywania zabiegów. Myślę, że jest to kurs, na który warto poświęcić swój czas i pieniądze.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .3

Na jakość szkolenia pozytywnie wpływa praca w małych grupach i przystępnej formie. Implantacja na pacjencie ma nieocenione walory szkoleniowe. Przedstawiciele handlowi bardzo pomocni i mili.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .4

Na Curriulum było: profesjonalnie, zachwycająco, wyczerpująco a ostatni dzień był imponujący:-)
~ Uczestnicy Curriculum Chirurgii Przedimplantacyjnej - edycja 1

Kurs bardzo mi się podobał. Dało mi to podstawę do implantów. Doktor – pełny profesjonalista. Na pewno będę uczestniczyć w innych kursach w Duda Clinic. Jestem b. zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania na 100%
 
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII

Było sympatycznie :-), bardzo dobry kurs
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.2

  • kurs bardzo dobry, merytoryczny
  • dobra atmosfera
  • zabiegi przy pacjentach super
  • bardzo mi się podobało myślę, że wezmę udział w kolejnych
 
 
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.3

Kurs bardzo merytoryczny. Konkretnie przekazane informacje. Zagadnienia przekazane w sposób jawny, rzetelny. Na wiele pytań uzyskałem odpowiedź. Szkolenie poparte ogromną wiedzą i doświadczeniem pana doktora Dudy oraz bogatą dokumentacją fotograficzną, bogatymi ilustrowanymi  materiałami pomocniczymi. Wysoko cenię sobie możliwość pracy z pacjentami po wcześniejszym, świetnym przygotowaniem teoretycznym. Jak najbardziej polecam wszystkim lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją „przygodę” z implantologią!
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VIII.4

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawione części praktyczne. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Lekarze, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. Kurs merytorycznie super. Nie trzeba ciągnąć za język.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V

Kurs przygotowany profesjonalnie. Temat wyczerpujący, część protetyczna bardzo interesująca i można się dużo nauczyć.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V.2

Bardzo wartościowe szkolenie z przewagą praktyki.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V.3

Podejście profesjonalne, merytorycznie b. wysoko oceniam kurs. Możliwość praktycznego wykonania procedur. Generalnie wrażenia b. pozytywne.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VI

Pierwsze wrażenie, które utrzymuje od pierwszego spotkania to takie, iż gdybym nie miał żądnego doświadczenia w implantoprotetyce … ciężko byłoby mi rozpocząć pracę. Kurs pozwolił mi usprawnić mój warsztat, zwłaszcza dzięki dużej wiedzy i pomocy dwóch doktorów Pawła i Krzysztofa.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII

Kurs jeden z lepszych z implantoprotetyki na jakim byłam. Podoba mi się bezpośrednie podejście prowadzących do lekarzy oraz podział zajęć na teorię i praktykę oraz czasowe proporcje. Bardzo wysoko oceniłabym pracę Pana Doktora Pawła Kłosińskiego oraz Pana technika Karola Pudło. Dziękuję:-)
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.2

Część kursu prowadzona przez dr Munka oraz część wykładowa i praktyczna tech. dent. Karola Pudło bardzo wyczerpująca i odpowiadająca na wszystkie pytania. Część praktyczna w pełni satysfakcjonująca.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.3

Prezentacja dr Kłosińskiego i dr Dudy na wysokim poziomie
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.4

Kurs dobry, praktyczny. Każdy pacjent przychodni w innym celu i robimy u niego inną część z całości planu leczenia. Dużo trików, dużo wiedzy. Jest wiedza dla początkujących, ale też wiedza dla zaawansowanych.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość ciekawych i praktycznych informacji.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.2

Kurs wartościowy, dużo informacji. Sądzę, że zdecydowanie dla osób już  z konkretną wiedzą. Fantastyczny dr prowadzący – dr Kłosiński. Świetne zajęcia praktyczne, możliwość pracy z pacjentem – bezcenne!!! Możliwość wyczucia pracy z nowym instrumentarium – SUPER!!!. Przemiłe panie z personelu :-). Dziękuję całemu zespołowi.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.3 - lek. dent. Agnieszka Sroczyńska

Bardzo fajne i przyjazne dla oka zabiegi kliniczne. Od podstaw i prostych implantacji po bardziej inwazyjne i zaawansowane przypadki kliniczne. Polecam
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja X. lek.dent. Arkadiusz Dziuba

 
  • Profesjonalny, dobrze zorganizowany kurs
  • Na plus „warsztaty”
  • Bardzo wartościowe spotkanie z technikiem
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IX

Kurs spełnił w 100% moje oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym jak i atmosfery panującej na zajęciach. W szczególności należy podziękować Pawłowi za ludzkie podejście do przekazywania wiedzy, czego do tej pory na innych kursach nie doświadczyłem. Jedyne co można byłoby zmienić, chociaż jestem świadom, że nie do końca jest to zależne od Państwa, to większa różnorodność prac prezentowanych u pacjentów.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.1

- dużym plusem jest część praktyczna z pacjentami
- ogólnie bardzo pozytywne wrażenie z kursu, godne polecenia innym
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IX.2

Dzięki kompatybilnym modułom szkoleniowym z zakresu implantologii, perioimplantologii, implantoprotetyki i chirurgii przedimplantacyjnej, każdy uczestnik nauczy się holistycznego podejścia do implantacji.