Opinie

Szkolenie Curriculum Implantoprotetyczne było merytoryczne i spełniło moje oczekiwanie.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Marta Piskor

Szkolenie udane. Szczególnie przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne przy pacjencie. Polecam.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Patrycja Sobczyńska - Jakubowska

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawiona część praktycza. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I

CIP jest moim pierwszym niemalże (pomijając kilka epizodów) etapem nauki w dziedzinie implantologii. Wiedza przekazana była w sposób merytoryczny. Najbardziej wartościowe były dla mnie zajęcia kliniczne. Sposób prowadzenia zajęć oraz atmosfera zachęciły mnie do kontynuacji nauki w Duda Clinic:-)
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I - lek.dent Ewa Grzywna

kurs przeprowadzony w sposób interesujący, przypadki kliniczne ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę na temat implantoprotetyki...
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja II

Chciałbym wszystkim zainteresownaym osobom polecić udział w CIM odbywającym sie w Duda Clinic College of Dental Medicine. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Pana Doktora Mariusza Dudę są na najwyższym poziomie. Pozwoliły mi one na uzyskanie i usystematyzowanie wiedzy teoretycznej z zakresu implantologii, a zabiegi implantacji pod nadzorem doktora Mariuszy Dudy przygotowały mnie do wykonywania ich w mojej praktyce stomatologicznej
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja II lek. stom. Marcin Batura

Szkolenie na wysokim poziomie zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Forma szkolenia jak najbardziej zadowalająca (mała grupa uczaestników). Zagadnienia poruszane na kursie pozwalają zaznajomić się z tematyką implantologiczną i rozpocząć pracę we własnej praktyce. Podziękowania dla całego zespołu prowadzącego za pełen profesjonalizm, zorganizowanie i chęć przekazania jak największej ilości wiedzy
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV

Bardzo dobry kurs od strony merytorycznej i organizacyjnej. Możliwość samodzielnego wykonania i asysty przy zabiegach w różnych warunkach anatomicznych, wszystko pod czujnym okiem dr Dudy. Polecam lekarzom chcącym rozpocząć leczenie implantologiczne u swoich pacjentów.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .2

Bardzo profesjonalny i intensywny kurs, z którego można wynieść bardzo dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które niewątpliwie pomagą rozpocząć przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .3

Polecam kurs dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia o implantologie. W szczególności kursy praktyczne na pacjentach przypadły mi do gustu. Największe doświadczenia zdobywa się w praktyce pod okiem doświadczonego doktora. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były  w miłej atmosferze. Po kursie na pewno rozpocznę przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .5

Kurs z implantoprotetyki w Duda Clinic wiele wniósł do mojej wiedzy. Szkolenie było rzetelnie przygotowane a w szczególności część praktyczna, podczas, której mogliśmy obserwować kolejne etapy pracy. Nabyte wiadomości mam nadzieję wykorzystać w swojej codziennej praktyce. Jestem również pod wrażeniem wnętrza kliniki, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja IV

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wiele cennych porad, nie tylko dotyczących implantologii. Bardzo miła atmosfera. Na pewno będę polecał innym lekarzom.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Piotrek

Bardzo dobrze zorganizowany kurs, kompleksowe przygotowanie zarówno w praktyce jak i w teorii, można śmiało zacząć implantować we własnym gabinecie. Znakomity prowadzący, o ogromenj wiedzy i świetnym kontakcie, jestem bardzo zadowolony, dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Grzegorz

Kurs bardzo serdecznie polecam. Przede wszystkim wyjątkowa jest atmosfera dzięki, której pokonujemy swoje bariery i strach przed rozpoczęciem implantowania. Wiedza przekazana jest w sposób prosty i zrozumiały. Już dziś odczuwamy smutek, że to ostani dzień...
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Magdalena

Świetny kurs przełamujący barierę strachu przed pierwszą implantacją. Ugruntowuje wiedzę merytoryczną, mała grupa przyja integracji. Gorąco polecamy.
~ Uczestnicy szkolenia CIM edycja VI - Kamil i Jacek

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący lekarze z bardzo dużą wiedzą i zapałem do dzielenia się nią. Do tego przemiła atmosfera:-). Wszystkie poruszane tematy były naprawdę dogłębnie wyczerpane. Mnóstwo praktyki !!! i to było najlepsze:-)
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Patrycja Bandasiewicz

Każde szkolenie z cyklu "Curriculum" było dla mnie pozytnym zaskoczeniem. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna swoją chirurgiczną przygodę, ale i tym doświadczonym. Naprawdę warto !
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I - lek. dent. Ewa Grzywna

Solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej w pigułce. Gorąco polecam osobom, które chcą rozpocząć swoją implantalogiczną drogę w najwyższych standardach dbając o tkanki miękkie.
~ Uczestnik szkolenia CPI edycja I

Kurs zapewnia nabycie niezbędnej wiedzy aby samodzielnie podejść do zabiegu implantacji. Bogaty program teorii ukazuje pełny zakres co może spotkać lekarza podczas zabiegu a zajęcia praktyczne na pacjencie przy asyście dr Dudy nadają pewności i uczucia prawidłowej implantacji. Polecam kurs.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .2

Szkolenie odbywa się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazywana jest w sposób rzetelny i przejrzysty. Dostosowany do poziomu praktyki uczestników. Dr Mariusz – lekarz o ogromnym doświadczeniu chętnie przedstawia przeprowadzone przypadki – te super  i te mniej J co uczy dużo pokory na początku drogi. Będę na pewni polecać.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII

Cieszę się z decyzji o wzięciu udziału w szkoleniu ze względu na sposób i zakres przekazywania wiedzy, pokazywania zarówno części praktycznej jak i teoretycznej wykonywania zabiegów. Myślę, że jest to kurs, na który warto poświęcić swój czas i pieniądze.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .3

Na jakość szkolenia pozytywnie wpływa praca w małych grupach i przystępnej formie. Implantacja na pacjencie ma nieocenione walory szkoleniowe. Przedstawiciele handlowi bardzo pomocni i mili.
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VII .4

Na Curriulum było: profesjonalnie, zachwycająco, wyczerpująco a ostatni dzień był imponujący:-)
~ Uczestnicy Curriculum Chirurgii Przedimplantacyjnej - edycja 1

Kurs bardzo mi się podobał. Dało mi to podstawę do implantów. Doktor – pełny profesjonalista. Na pewno będę uczestniczyć w innych kursach w Duda Clinic. Jestem b. zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania na 100%
 
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII

Było sympatycznie :-), bardzo dobry kurs
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.2

  • kurs bardzo dobry, merytoryczny
  • dobra atmosfera
  • zabiegi przy pacjentach super
  • bardzo mi się podobało myślę, że wezmę udział w kolejnych
 
 
~ Uczestniczka szkolenia CIM edycja VIII.3

Kurs bardzo merytoryczny. Konkretnie przekazane informacje. Zagadnienia przekazane w sposób jawny, rzetelny. Na wiele pytań uzyskałem odpowiedź. Szkolenie poparte ogromną wiedzą i doświadczeniem pana doktora Dudy oraz bogatą dokumentacją fotograficzną, bogatymi ilustrowanymi  materiałami pomocniczymi. Wysoko cenię sobie możliwość pracy z pacjentami po wcześniejszym, świetnym przygotowaniem teoretycznym. Jak najbardziej polecam wszystkim lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją „przygodę” z implantologią!
 
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja VIII.4

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawione części praktyczne. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Lekarze, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. Kurs merytorycznie super. Nie trzeba ciągnąć za język.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V

Kurs przygotowany profesjonalnie. Temat wyczerpujący, część protetyczna bardzo interesująca i można się dużo nauczyć.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V.2

Bardzo wartościowe szkolenie z przewagą praktyki.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja V.3

Podejście profesjonalne, merytorycznie b. wysoko oceniam kurs. Możliwość praktycznego wykonania procedur. Generalnie wrażenia b. pozytywne.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VI

Pierwsze wrażenie, które utrzymuje od pierwszego spotkania to takie, iż gdybym nie miał żądnego doświadczenia w implantoprotetyce … ciężko byłoby mi rozpocząć pracę. Kurs pozwolił mi usprawnić mój warsztat, zwłaszcza dzięki dużej wiedzy i pomocy dwóch doktorów Pawła i Krzysztofa.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII

Kurs jeden z lepszych z implantoprotetyki na jakim byłam. Podoba mi się bezpośrednie podejście prowadzących do lekarzy oraz podział zajęć na teorię i praktykę oraz czasowe proporcje. Bardzo wysoko oceniłabym pracę Pana Doktora Pawła Kłosińskiego oraz Pana technika Karola Pudło. Dziękuję:-)
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.2

Część kursu prowadzona przez dr Munka oraz część wykładowa i praktyczna tech. dent. Karola Pudło bardzo wyczerpująca i odpowiadająca na wszystkie pytania. Część praktyczna w pełni satysfakcjonująca.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.3

Prezentacja dr Kłosińskiego i dr Dudy na wysokim poziomie
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VII.4

Kurs dobry, praktyczny. Każdy pacjent przychodni w innym celu i robimy u niego inną część z całości planu leczenia. Dużo trików, dużo wiedzy. Jest wiedza dla początkujących, ale też wiedza dla zaawansowanych.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość ciekawych i praktycznych informacji.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.2

Kurs wartościowy, dużo informacji. Sądzę, że zdecydowanie dla osób już  z konkretną wiedzą. Fantastyczny dr prowadzący – dr Kłosiński. Świetne zajęcia praktyczne, możliwość pracy z pacjentem – bezcenne!!! Możliwość wyczucia pracy z nowym instrumentarium – SUPER!!!. Przemiłe panie z personelu :-). Dziękuję całemu zespołowi.
 
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja VIII.3 - lek. dent. Agnieszka Sroczyńska

Dzięki kompatybilnym modułom szkoleniowym z zakresu implantologii, perioimplantologii, implantoprotetyki i chirurgii przedimplantacyjnej, każdy uczestnik nauczy się holistycznego podejścia do implantacji.