Szkolenie Curriculum PSI w College


foto glwne szkolenie curriculum psi w college
W dniach 23-24 w College of Dental Medicine odbyły się zajęcia 8 weekendu Curriculum Implantologii PSI ósmej juz edycji - 2011/2012. Spotkanie miało charakter podsumowywujący dotychczasowe szkolenie i przygotowujący do egzaminów, które odbęda się podczas Pulp Fiction w Krakowie na początku grudnia. Oprócz dr Mariusza Dudy wykładowcą z zakresu implantacji natychmiastowej był dr Jerzy Szymczak. Natomiast gościem specjalnym na zakończenie edycji Curriculum PSI był prof. dr hab. n. med. Tomasz Konopka, który przybliżył implantologom problemy periodontologiczne.

Lekarze stomatolodzy po ukończeniu programu międzynarodowego Curriculum uzyskują oprócz certyfikatu implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI i tablicy do oznakowania Praktyki Implantologicznej PSI/DGOI/ICOI międzynarodowy certyfikat implantologiczny wydany przez New York University College of Dentistry dzięki afiliacji z International Congress of Oral Implantologists ICOI. Otrzymują również certyfikat implantologiczny wydany przez Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI.
Podobnie od roku 2013 ukończenie Curriculum lub Continuum w Duda Clinic College of Dental Medicine skutkować będzie otrzymaniem certyfikatów polskich i zagranicznych - afiliowanych stowarzyszeń i uniwersytetów.

Podczas szkolenia Curriculum w dniu 24.12.2012 w Duda Clinic College of Dental Medicine odbył się również przedpremierowy pokaz jednego z samochodów College Rally Team, który będzie jedną z nagród dla uczestników szkoleń w Collegu w roku 2013.