College ExpressWe wrześniu startują po raz kolejny nowe edycje naszych szkoleń.  Curricula mają indywidualny charakter a zajęcia prowadzone są w wąskiej 4-6 osobowej grupie. Ćwiczenia kliniczne z pacjentami odbywają się w komfortowych dla wszystkich stron warunkach. Dostosowujemy się na bieżąco do wytycznych w zakresie ochrony Covid- 19 w celu bezpieczeństwa Państwa i pacjentów. Naszym celem jest jak zawsze przekazać Państwu maksimum wiedzy merytorycznej i praktycznej w zakresie interdyscyplinarnego ...Słownik Implantologii Stomatologicznej - I wydanie polskie "...Leczenie implantologiczne powinno być zagwarantowane w bezpieczny sposób i zgodnie z najlepszą wiedzą w wielu gabinetach stomatologicznych, bo w wielu przypadkach jest to w dzisiejszym świecie najlepsze rozwiązanie dla naszych pacjentów. Jednak kształcenie w każdej dziedzinie należy rozpocząć od podstaw; bazy, z której należy korzystać w celu rozwijania swojej wiedzy i umiejętności. Słownik terminów z zakresu impla ...


foto główne wpisu nowy rok szkoleniowy rozpoczęty :-)
Nowy rok szkoleniowy rozpoczęty :-)

Na przełomie stycznia i lutego rozpoczęliśmy 12 edycję Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej oraz 12 edycję Curriculum Implantoprotetycznego. Dodatkowo odbywa się kolejna edycja Stażu Implantologicznego. Ten rok jest pełen wyzwań naukowych, o których poinformujemy wkrótce. A teraz zapraszamy na krótką fotorelację.

foto główne wpisu wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku :-)
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku :-)

Życzenia radosnych
Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz pasma sukcesów
i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku
życzy Zespół Duda Clinic College of Dental Medicine

foto główne wpisu uroczyste zakończenie naszych implantologicznych curriculum
Uroczyste zakończenie naszych implantologicznych Curriculum

W tym tygodniu, w świątecznym nastroju zakończyliśmy nasze szkolenia Curriculum Implantoprotetyczne i Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej. Gratulujemy naszym uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.