Warsaw Dental Medica Show


foto glwne warsaw dental medica show
WARSAW DENTAL MEDICA SHOW: Święto Stomatologii

IV Międzynarodowe Targi i Kongres
Stomatologii i Medycyny Estetycznej
9-11 września 2021 | Ptak Warsaw Expo
Wyjątkowe wydarzenie, łączące branżowe targi z naukowymi kongresami, które zdaniem prof. Tomasza Gedrange’a jest “jednym z największych spotkań branży w Europie”
MERYTORYKA PRZEDE WSZYSTKIM | Warsaw Dental Medica Show to nie tylko targi, lecz również niespotykana do tej pory przestrzeń rozwoju dla przedstawicieli branży. Wśród naszych Partnerów znaleźli się: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Galderma, Oral-B, BTL Polska, Polmed oraz Croma. Wydarzenie zostało objęte patronatem naukowym przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Implantologię Stomatologiczną. To znak, że oferta Warsaw Dental Medica Show stoi na najwyższym poziomie merytorycznym.
KONGRESY I WARSZTATY | Zapoznając się z ofertą organizowanych przez Ptak Warsaw Expo targów warto zwrócić szczególną uwagę na trzy wydarzenia.  IV Kongres Stomatologii, organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, to trzy dni wykładów oraz warsztatów poświęconych m.in. stomatologii w czasach koronawirusa, leczeniu laserowemu oraz paradontologii. Podczas sesji wystąpią m.in. prof. Massimo Frosecchi, prof. Marzena Dominiak, prof. Tomasz Gedrange, prof. Tomasz Konopko oraz dr hab. Kinga Grzech-Leśniak. Z kolei IV Kongres Medycyny Estetycznej poświęcono lekarzom i stomatologom, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w obszarze medycyny estetycznej, natomiast IV Kongres Eduasyst skierowany jest do higienistek stomatologicznych.
WAŻNI WYSTAWCY | Tegoroczna edycja to już ponad 150 zarejestrowanych wystawców, którzy -- według szacunków opartych na poprzednich targach -- przyciągną około 9 tysięcy odwiedzających. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy Oral-B, Dentalholding, Cerkamed, Croma,  Optident, Galderma, Eur-Med oraz BTL Polska. Te wiodące na rynku marki, wraz z innymi wystawcami, zaprezentują swoje klasyczne oferty oraz przygotowane specjalnie na targi promocje, umożliwiając odwiedzającym nawiązanie konkurencyjnych relacji biznesowych i atrakcyjnych kontaktów.
ATRAKCYJNE OFERTY | Odwiedzający Warsaw Dental Medica Show będą mogli zapoznać się z szerokim zakresem branżowych ofert, obejmującym m.in. materiały do gabinetów i pracowni, farmaceutyki, produkty higieniczne i sterylizacyjne, odzież i produkty ochronne, a także specjalistyczny sprzęt, np. radiologiczny i laserowy. Tak kompleksowa propozycja handlowa, połączona z naukowymi wydarzeniami, czyni z Warsaw Dental Medica Show nie tylko jedne z największych tego typu targów w Europie, lecz również jedne z najważniejszych.
Więcej informacji na stronie: Warsaw Dental Medica Show - Targi stomatologiczne