Klinika Implantologii Premium Anatomia Suckesu


foto glwne klinika implantologii premium anatomia suckesu
DUDA CLINIC COLLEGE COSMOPOLITAN - WARSZAWA

Duda Clinic College Cosmopolitan Warszawa - od listopada 2021 w związku z rozwojem Duda Clinic College of Dental Medicine otworzyliśmy drugie miejsce szkoleniowe dla naszych lekarzy. Ośrodek zlokalizowany w centrum Polski będzie służył jako miejsce dla kursów związanych głównie z tematyką know - how prowadzenia praktyki implantologicznej, zarządzania, logistyki, psychologii, aspektów finansowych i kwestii public relations. Dotychczasową, medyczną i stomatologiczną kadrę wykładowców College uzupełnią wybitni specjaliści we wspomnianych powyżej dziedzinach.
Luksusowe warunki i prestiż Cosmopolitana oraz doskonała lokalizacja w centrum Warszawy będą do Państwa wygody i dyspozycji. Szkolenia będą miały kameralny, ekskluzywny a także indywidualny charakter.
Pierwszym tematem szkoleniowym będzie „Klinika Implantologii Premium - Anatomia Sukcesu” w którym Mariusz Duda wraz z Filipem Mecnerem wskażą drogę do sukcesu w implantologii na poziomie premium w szerokim aspekcie merytorycznym, logistycznym i finansowym ze szczególnym uwzględnieniem personal branding i public relation.

Cosmopolitan to 44-piętrowy wieżowiec, w którym z każdego z 236 stylowo zaprojektowanych i wyposażonych apartamentów rozciąga się  wyjątkowy widok na panoramę Warszawy. Twórcą tego cuda współczesnej architektury jest Helmut Jah, który zaprojektował  siedzibę Sony Center w Berlinie, czy Unii Europejskiej w Brukseli. Prestiżowe eventy, koncerty oraz wystawy organizowane w spektakularnej przestrzeni Cosmopolitan, zachęcają do spędzenia wyjątkowego wieczoru na wysokości 160 metrów nad ziemią.
Nazwa Terminy Cena  
I EDYCJA - GRUDZIEŃ 2021

Rezerwacja tylko telefonicznie

0,00 PLN