Opinie

Szkolenie Curriculum Implantoprotetyczne było merytoryczne i spełniło moje oczekiwanie.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Marta Piskor

Szkolenie udane. Szczególnie przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne przy pacjencie. Polecam.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III - lek. stom. Patrycja Sobczyńska - Jakubowska

Kurs bardzo interesujący, dobrze przedstawiona część praktycza. Pozwala na aktywne uczestnictwo. Przedstawiono wiele nowych rozwiązań w zakresie protetyki. Przyjazna atmosfera.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I

CIP jest moim pierwszym niemalże (pomijając kilka epizodów) etapem nauki w dziedzinie implantologii. Wiedza przekazana była w sposób merytoryczny. Najbardziej wartościowe były dla mnie zajęcia kliniczne. Sposób prowadzenia zajęć oraz atmosfera zachęciły mnie do kontynuacji nauki w Duda Clinic:-)
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja I - lek.dent Ewa Grzywna

kurs przeprowadzony w sposób interesujący, przypadki kliniczne ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę na temat implantoprotetyki...
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja II

Chciałbym wszystkim zainteresownaym osobom polecić udział w CIM odbywającym sie w Duda Clinic College of Dental Medicine. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Pana Doktora Mariusza Dudę są na najwyższym poziomie. Pozwoliły mi one na uzyskanie i usystematyzowanie wiedzy teoretycznej z zakresu implantologii, a zabiegi implantacji pod nadzorem doktora Mariuszy Dudy przygotowały mnie do wykonywania ich w mojej praktyce stomatologicznej
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja II lek. stom. Marcin Batura

Szkolenie na wysokim poziomie zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Forma szkolenia jak najbardziej zadowalająca (mała grupa uczaestników). Zagadnienia poruszane na kursie pozwalają zaznajomić się z tematyką implantologiczną i rozpocząć pracę we własnej praktyce. Podziękowania dla całego zespołu prowadzącego za pełen profesjonalizm, zorganizowanie i chęć przekazania jak największej ilości wiedzy
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV

Bardzo dobry kurs od strony merytorycznej i organizacyjnej. Możliwość samodzielnego wykonania i asysty przy zabiegach w różnych warunkach anatomicznych, wszystko pod czujnym okiem dr Dudy. Polecam lekarzom chcącym rozpocząć leczenie implantologiczne u swoich pacjentów.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .2

Bardzo profesjonalny i intensywny kurs, z którego można wynieść bardzo dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które niewątpliwie pomagą rozpocząć przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .3

Polecam kurs dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia o implantologie. W szczególności kursy praktyczne na pacjentach przypadły mi do gustu. Największe doświadczenia zdobywa się w praktyce pod okiem doświadczonego doktora. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były  w miłej atmosferze. Po kursie na pewno rozpocznę przygodę z implantologią.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja IV .5

Kurs z implantoprotetyki w Duda Clinic wiele wniósł do mojej wiedzy. Szkolenie było rzetelnie przygotowane a w szczególności część praktyczna, podczas, której mogliśmy obserwować kolejne etapy pracy. Nabyte wiadomości mam nadzieję wykorzystać w swojej codziennej praktyce. Jestem również pod wrażeniem wnętrza kliniki, przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIP edycja III

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wiele cennych porad, nie tylko dotyczących implantologii. Bardzo miła atmosfera. Na pewno będę polecał innym lekarzom.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Piotrek

Bardzo dobrze zorganizowany kurs, kompleksowe przygotowanie zarówno w praktyce jak i w teorii, można śmiało zacząć implantować we własnym gabinecie. Znakomity prowadzący, o ogromenj wiedzy i świetnym kontakcie, jestem bardzo zadowolony, dziękuję.
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Grzegorz

Kurs bardzo serdecznie polecam. Przede wszystkim wyjątkowa jest atmosfera dzięki, której pokonujemy swoje bariery i strach przed rozpoczęciem implantowania. Wiedza przekazana jest w sposób prosty i zrozumiały. Już dziś odczuwamy smutek, że to ostani dzień...
~ Uczestnik szkolenia CIM edycja V - Magdalena

Świetny kurs przełamujący barierę strachu przed pierwszą implantacją. Ugruntowuje wiedzę merytoryczną, mała grupa przyja integracji. Gorąco polecamy.
~ Uczestnicy szkolenia CIM edycja VI - Kamil i Jacek

Dzięki kompatybilnym modułom szkoleniowym z zakresu implantologii, perioimplantologii, implantoprotetyki i chirurgii przedimplantacyjnej, każdy uczestnik nauczy się holistycznego podejścia do implantacji.